televisión

Programación

Mantente informado con los RSS

televisión

La TDT cambia de frecuencia

Resintoniza tu televisor.

Los canales TDT se han mudado de frecuencia y los usuarios deberán resintonizarlos. Este cambio no afectará a aquellos...

Publicidad

Sábado, 1 de Noviembre

Domingo, 2 de Noviembre

Lunes, 3 de Noviembre

Martes, 4 de Noviembre

Miércoles, 5 de Noviembre

Jueves, 6 de Noviembre

Viernes, 7 de Noviembre

mañana

  • 06:25

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:55

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 07:10

    BIG BEAR DIARY -

    Dokumental saila.

  • 08:00

    Abentur@roa -

    Abentura kirolei buruzko saioa.

  • 08:30

    Goenkale - 9- Zilbor-hesteak, bi kate

    9- Zilbor-hesteak, bi kate

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesailaren 21. denboraldia.

  • 09:30

    Goenkale - 10- Botaka

    10- Botaka

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesailaren 21. denboraldia.

  • 10:30

    Meza Santua - Aretxabaleta 2

    Aretxabaleta 2

    Meza santuaren emanaldia.

  • 11:30

    A Ze Banda! -

    Iban Garatek eta Nerea Rodriguezek gidatutako musika lehiaketa honek Euskal Herriko talde onena aukeratzea izango du helburu.

  • 12:40

    EiTB Kultura - Bilbao Arte artisten inkubagailua

    Bilbao Arte artisten inkubagailua

    Sormen munduari eskainitako saioa. Bai euskal kulturan eta bai nazioarteko joerei begira egingo du asteroko bidaia.

  • 13:05

    Sustraia -

    Nekazaritza, abeltzaintza eta arrantza munduko azken berrien errepasoa egiten duen saioa.

  • 13:35

    Teknopolis -

    Zientzia eta teknologia saioa Iñaki Leturiak aurkeztuta.

  • 14:00

    Gaur Egun 1 -

  • 14:45

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

Tarde

  • 15:00

    Sautrela -

    Espacio de cultura presentado por Hasier Etxeberria.

  • 15:45

    Zilarrezko Futbola -

    Espacio deportivo presentado por Jon Elortza, dedicado al fútbol de Segunda División.

  • 16:00

    Futbola: 2. B Maila -

    Retransmisión deportiva.

  • 18:00

    Futbola: 2. A Maila -

    Retransmisión deportiva.

  • 20:00

    Kamera Ezkutua -

  • 20:30

    Gaur Egun -

    Informativo.

  • 20:55

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

Noche

  • 21:00

    Gol festa -

    Espacio deportivo conducido por Mikel Olazabal que incluye el repaso y análisis de la jornada liguera.

  • 21:30

    10 URTE 11 LAGUN - 10 URTE 11 LAGUN

    10 URTE 11 LAGUN

  • 23:05

    Kantuan -

Publicidad

Lo más visto