televisión

Programación

Mantente informado con los RSS

Sábado, 20 de Septiembre

Domingo, 21 de Septiembre

Lunes, 22 de Septiembre

Martes, 23 de Septiembre

Miércoles, 24 de Septiembre

Jueves, 25 de Septiembre

Viernes, 26 de Septiembre

mañana

  • 06:55

    BIDAIA HARRIGARRIAK - Baleen Istorioa

    Baleen Istorioa

    Dokumental sorta.

  • 07:45

    Ibil2d - Jaizkibel alderik alde

    Jaizkibel alderik alde

    Mendi ibilbideak proposatzen dituen saioa, Jon Gomezek aurkeztuta.

  • 08:15

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa.

  • 08:35

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 08:55

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa.

  • 09:15

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa

  • 09:35

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 09:55

    Kamera ezkutua -

    Umore saioa.

  • 10:20

    Kamera ezkutua - Kamera ezkutua

    Kamera ezkutua

    Umore saioa.

  • 10:40

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 11:00

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa.

  • 11:20

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa

  • 11:40

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa

  • 12:00

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 12:25

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 12:45

    Kamera ezkutua - Kamera ezkutua

    Kamera ezkutua

    Umore saioa.

  • 13:05

    EiTB Kultura - EUSKAL ZINEA ZINEMALDIAN

    EUSKAL ZINEA ZINEMALDIAN

    Sormen munduari eskainitako saioa. Bai euskal kulturan eta bai nazioarteko joerei begira egingo du asteroko bidaia.

  • 13:30

    Sustraia -

    Nekazaritza, abeltzaintza eta arrantza munduko azken berrien errepasoa egiten duen saioa.

  • 14:00

    Gaur Egun -

    Albistegia.

  • 14:45

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

  • 14:55

    Irrikitown -

    Asier Hormaza, Iker Galarza, Miriam Cabezas, Andoni Agirregomezkorta eta Itziar Atienza aktoreak dira umore saio honetako protagonistak. Eguneroko bizitako gertakizunetan oinarritutako esketxak antzeztuko dituzte.

Tarde

  • 15:30

    Zilarrezko Futbola -

    Espacio deportivo presentado por Jon Elortza, dedicado al fútbol de Segunda División.

  • 15:45

    Futbola: 2. B Maila -

    Retransmisión deportiva.

  • 17:45

    Estropadak: San Miguel Liga 2014 - Bermeo Hiriko XXXII. Bandera

    Bermeo Hiriko XXXII. Bandera

    Retransmisión deportiva.

  • 19:30

    Herri Kirolak - Euskal Herriko Aizkolari Txapelketa kanporaketa

    Euskal Herriko Aizkolari Txapelketa kanporaketa

    Retransmisión deportiva.

  • 20:30

    Gaur Egun -

    Informativo.

  • 20:50

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

  • 20:55

    Gol Festa -

    Espacio deportivo presentado por Jon Elortza que ofrece el repaso y análisis de la jornada liguera.

Noche

  • 22:00

    MODERNITATEARN DISTIRA (REAL SOCIEDAD BA - MODERNITATEAREN DISTIRA (REAL SOCIEDAD BASCONGADA DE AMIGOS

    MODERNITATEAREN DISTIRA (REAL SOCIEDAD BASCONGADA DE AMIGOS

    Documental que recoge la historia de la Real Sociedad Bascongada de los Amigos de País, en su 250 aniversario.

  • 23:00

    DONOSTIA 1813-2013. KRESALA ETA VERDINI - Donostia 1813-2013: Kresala eta Verdini

    Donostia 1813-2013: Kresala eta Verdini

  • 23:50

    Gol Festa -

    Espacio deportivo presentado por Jon Elortza que ofrece el repaso y análisis de la jornada liguera.

Publicidad

Lo más visto