Irratia

Euskadi Irratia

Asko Gara!

Aurkezleak : Dani Arizala

Astelehenetik ostiralera 05:00etatik 07:00etara

Kontaktua : askogara@eitb.eus

Jarrai gaitzazu :

Lanean bazaude, lanera bazoaz, esna bazaude… Dani Arizalak piztuko dizu eguna. Izan ez ezik, asko ere bagara!

Euskadi Irratia Facebooken

Euskadi Irratia Twitterren

Publizitatea

Programazioa Urriak1

Gehiago ikusi

  • Orain IZAR BETAURREKODUNAK
  • 03:05 ARRATSEAN
  • 04:05 MUSIKATEA
  • 05:05 ASKO GARA!
  • 06:00 FAKTORIA
  • 06:15 ASKO GARA!
  • 07:00 FAKTORIA
  • 08:00 FAKTORIA
  • 09:00 FAKTORIA
  • 10:05 FAKTORIA
  • 11:05 FAKTORIA
  • 12:05 FAKTORIA
  • 13:00 GOIZAK GAUR
  • 13:30 KIROL LEGEZ
  • 14:00 GOIZAK GAUR
  • 14:15 GERTUKOAK
  • 14:30 EITB-KULTURA
  • 15:05 KANTU KONTARI
  • 16:05 HIRI GORRIAN
  • 17:05 HIRI GORRIAN
  • 18:00 MEZULARIA
  • 19:00 MEZULARIA
  • 19:30 KIROLAK
  • 20:05 ARRATSEAN
  • 21:05 MUSIKATEA
  • 22:05 BIDALDI
  • 23:00 EGUNBETE
  • 23:15 ZAPINZALEA
  • 00:05 RHYTHM & BUS
  • 01:05 @BILDUA
  • 02:05 IZAR BETAURREKODUNAK
  • 03:05 ARRATSEAN
  • 04:05 MUSIKATEA
  • 05:05 ASKO GARA!
  • 06:00 FAKTORIA
  • Orain LA MECANICA DEL CARACOL
  • 03:05 GRAFFITI
  • 05:05 BOSTEKOA
  • 06:05 BOULEVARD
  • 10:05 BOULEVARD
  • 13:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 13:35 INFORMATIVO LOCAL
  • 13:45 KULTURA.COM
  • 14:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 14:15 KIROLALDIA
  • 15:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 16:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 17:05 IFLANDIA
  • 19:05 CRONICA DE LA TARDE
  • 20:05 GRAFFITI
  • 22:05 GANBARA
  • 00:05 FUERA DE JUEGO
  • 01:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 02:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 03:05 GRAFFITI
  • 05:05 BOSTEKOA
  • 06:05 BOULEVARD
  • Orain SORGIN GAUA
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 06:45 EL MADRUGADOR
  • 08:00 ARABA GAUR 08/09.30
  • 09:30 EL MIRADOR
  • 12:05 ARABA GAUR 12H
  • 12:10 EL MADRUKETAKO
  • 13:00 ARABA GAUR 13/15
  • 14:15 ARABA GAUR 13/15 KIROLAK
  • 14:45 ARABA GAUR 13/15
  • 15:00 ALDAPEKO
  • 17:00 EGUNEKOA
  • 19:00 CRONICA DE EUSKADI 19H
  • 19:30 ARABA GAUR 19.30
  • 20:00 LIBRE DIRECTO
  • 20:30 HIRINET FM
  • 21:00 LA CASA DE LA PALABRA
  • 22:00 GANBARA
  • 00:00 FUERA DE JUEGO
  • 01:05 SORGIN GAUA
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 06:45 EL MADRUGADOR

Ikusiena