telebista

Programazioa

Informa nazazu RSS

Osteguna , Apirilak 24

Ostirala , Apirilak 25

Larunbata , Apirilak 26

Igandea , Apirilak 27

Astelehena , Apirilak 28

Asteartea , Apirilak 29

Asteazkena , Apirilak 30

Goiza

  • 06:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:40

    Musika gauak klasikoa -

  • 06:55

    Borneoren bihotzean -

    Dokumental saila.

  • 07:45

    Kamera ezkutua - Kamera ezkutua

    Kamera ezkutua

    Umore saioa.

  • 08:10

    Kamera ezkutua - Kamera ezkutua

    Kamera ezkutua

    Umore saioa.

  • 08:30

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 08:50

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 09:10

    KAMERA EZKUTUA -

    Kamera ezkutua.

  • 09:30

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 09:55

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 10:15

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 10:35

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 11:00

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa

  • 11:20

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 11:40

    Kamera ezkutua -

    Umore saioa.

  • 12:00

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 12:25

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 12:45

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa

  • 13:05

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 13:30

    Hizkamizka -

    Hizkiak, hitzak eta jakintzaren inguruko lehiaketa, Zuhaitz Gurrutxagak aurkeztuta.

  • 14:00

    Gaur Egun -

    Albistegia

  • 14:50

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena

Arratsaldea

  • 15:00

    Txoriene - MIHI-ARRAINA MENIER ERARA eta OILASKO MAKILATXOAK GUSANITOS

    MIHI-ARRAINA MENIER ERARA eta OILASKO MAKILATXOAK GUSANITOS

    Pili Manterolak gidatutako sukaldaritza saioa. Astero, sukaldari baten laguntzaz, jaki ezberdinak prestatuko dituzte.

  • 15:45

    Ama Lurra - Baso majikoa

    Baso majikoa

    Euskal natura biziaren inguruko dokumentala, euskal fauna eta ekosistema naturala erakusten duten irudiekin.

  • 16:15

    FLYSCH, HAITZEN HITZA (LUZEA) - FLYSCH, HAITZEN HITZA

    FLYSCH, HAITZEN HITZA

  • 17:25

    Txikon Xtreme - K2

    K2

    Alex Txikon mendizalearen urratsak jarraitzen dituen abentura programa.

  • 18:20

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 18:40

    Kamera ezkutua - Kamera ezkutua

    Kamera ezkutua

    Umore saioa.

  • 19:05

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 19:10

    EUSKAL HERRIA ZUZENEAN -

    Sara Gandarak gaurkotasuneko albisteak, gai lokalak, bitxiak...ekarriko dizkigu arratsaldero

  • 20:00

    Gaur egun -

    Albistegia

  • 20:50

    EGURALDIA -

    Eguraldiaren iragarpena

Gaua

  • 21:00

    Irrikitown -

    Umorezko esketxak, Andoni Agirregomezkorta, Asier Hormaza, Iker Galartza, Itziar Atienza eta Miriam Cabeza aktoreen eskutik.

  • 21:40

    Kontrako Eztarria -

    Anjel Alkainek, Xabier Euzkitzek, Iker Galartzak eta Jon Plazaolak gidatutako entretenimendu saioa. Ikuspegi propioaz azalduko dituzte egun eguneko gai nagusiak eta aktualitateari punta aterako diote.

  • 22:25

    Debatea -

    Xabier Usabiagak gidatutako saioak aktualitateko gaiak jorratuko ditu ikuspuntu ezberdinetatik

Ikusiena